Kurumsal

1982 yılında gümrük müşavirlik firması olarak kurulan Uçar Gümrükleme, bugün 39 ülkede 81 lojistik merkeziyle ABD’den Çin’e, Avrupa’dan Asya’ya çok geniş bir coğrafyada entegre lojistik hizmet veren bir dünya markası.

37 yıllık tecrübemizle ve entegre taşıma sistemlerimizle global şirketlerin çözüm ortağı olarak dünyayı bir ucundan diğer ucuna kat ediyoruz. Bu yüzden “Dünya avucumuzun içinde” diyoruz.

Temel stratejimiz; dünya çapında büyürken dünyayı koruyan, çalışanları için en güvenli iş ortamına ve müşterileri için en güvenilir sistemlere ve hizmet kalitesine sahip çözüm ortağı olmak.

Felsefemiz, inancımız ve özümüzü üç kelimeyle özetliyoruz:

“Düşünce hızında lojistik”

39 ülke ve 81 farklı lokasyonda dev operasyon gücümüzle ile iş dünyasının ihtiyacı olan tüm lojistik hizmetleri  sağlıyoruz.

Uçar Gümrükleme olarak dünyanın Gayri Safi Milli Hasılası (GSMH) en büyük ülkelerinde faaliyet gösteriyoruz. Bugün itibariyle lojistik hizmet verdiğimiz ülkelerin toplam GSMH’sı, dünya ekonomisinin %87,07’sini oluşturuyor. Yeni açacağımız merkezlerle 2020 sonunda dünya ekonomisinin %92,00’sini oluşturan ülkelerde olacağız.

81

Lojistik Merkez

Yaygın

depolama alanı

6

AEO Belgesi